Avukatlar

Avukatlar

Ali Özkan

Türkçe danışmanlık almak isterseniz Aile Hukuku alanında uzman avukat olan  Av. Ali Özkan ile görüşebilirsiniz.

Av. Ali Özkan, İş Hukuku ve Trafik Hukuku alanlarında uzman Av. Nils von Bergner ile beraber von Bergner & Özkan avukatlık bürosunda çalışmaktadır. von Bergner & Özkan Avukatlık Bürosu Hamburg‘un batısındaki iki ofisle hizmet vermektedir. Her iki büroya da ulaşım oldukça kolaydır.

Schenefeld Bürosu
Avukatlık ofisinin ana merkezi Hamburg şehri sınırının hemen arkasında Schenefelder Meydanı’nda (Schenefelder Platz) yer almaktadır. Binanın önünde yeteri kadar park yeri bulunmaktadır. Bununla birlikte büro 2 & 3 numaralı Metro güzergâhlarının durağının tam karşısındadır.

Nils von Bergner

Schenefelder Platz 1
22869 Schenefeld
Tel: 040 / 85503690
Faks: 040 / 855036969
Email: schenefeld[at]vboe.de

Altona Bürosu

Altona’daki büromuz tarihi Spritz Meydanı’nın (Spritzenplatz) direk karşısındadır. Büronun merkezi konumu ulaşımı kolaylaştırmaktadır. Yakın çevrede park yeri ve otoparklar mevcuttur. Öte yandan Altona tren istasyonuna kısa bir yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Bahrenfelder Straße 79
22765 Hamburg
Tel: 040 / 41912845
Faks: 040 / 41912846
Email: altona[at]vboe.de

Axel Pöppel

Axel Pöppel ve Avukatlar Avukatlık Bürosu Hamburg’un işçi semti olan Barmbek’te yer faaliyetlerini sürdürmektedir.  Aynı zamanda Hamburg İş Mahkemesi yakınındadır.

Hamburg’un doğusunda konusunda ehil, yılların deneyimine sahip ve müvekkilerini her zaman başarıyla temsil etmiş avukatlık bürosuyla görüşebilirsiniz. Büro Hauptbahnhof istasyonundan kolayca gidilebilen ‘Hamburger Straße’  U-Bahn durağının yakınındadır. Büroya aşağıdaki numaradan ulaşabilirsiniz:
040 – 35 7 49 50

Av. Axel Pöppelist İş Hukuku alanında uzman bir avukattır ve İş Hukuku alanındaki yılların deneyimiyle size hukuki danışmanlık verebilir.

Anja Harm

İş Hukuku alanında uzman avukat olan Av. Anja Harm 2008 yılından bu yana Pöppel Avukatlık Bürosu’nda danışmanlık vermektedir. Pöppel Avukatlık Bürosu’ndaki faaliyetlerinin yanı sıra Winterhude’deki kendisine ait büroda da çalışmalarına devam etmektedir.